Párty, svatby, oslavy

Plánování, realizace a koordinace svateb a společenských akcí.

Reference

Velmi děkuji všem mým klientům za projevenou důvěru během plánování,
realizace a koordinace jejich společenských akcí.

Svatba Šárky a Jirky

11. 3. 2017

Svatba byla opravdu podle našich představ, naprosto dokonalá. Na tom má ovšem obrovskou zásluhu Klára, která nám celý den pomohla naplánovat a zorganizovat. Její práce byla naprosto profesionální a zároveň velmi milá a příjemná. Jsme strašně rádi, že jsme jí požádali o pomoc, protože jinak by naše svatba nebyla jako z pohádky. =) Klára nám pomohla, poradila a vždy to udělala tak, jak jsme si představovali. Klára naší svatbu přivedla k dokonalosti a my bychom jí chtěli strašně moc poděkovat a zároveň říci všem budoucím nevěstám a ženichům, že Klára je jasná volba pro váš vysněný svatební den. Moc děkujeme. =) Šárka a Jirka

Šárka a Jirka

Svatba Jíti a Honzy

8. 8. 2015

Milá Kláro,
především Vám chceme moc poděkovat za čas, který jsme spolu mohly strávit, za všechny přípravy a ladění detailů..
Bez Vás by to nebylo ono..
Svatba byla naprosto úžasná a pohádková dle našich představ.
Musím říct, že při loučení mi ukápla slzička, že už nás opouštíte..
Patří Vám obrovské DÍKY :)

Jiťa a Honza

Svatba Simony a Milana

26. 6. 2015

Dobrý den Kláro, ještě jednou Vám se Simčou chceme poděkovat. Nejen ...za náš den D , ale za celou přípravu a koordinaci naší svatby. Nemělo to chybu a určitě Vás doporučujeme všem kdo váhají.

Simona a Milan

Svatba Alenky a Kuby

13. 6. 2015

Děkujeme za náš krásný den..... Úžasná spolupráce..... Ještě jednou ...děkujeme..... Těšíme se na další spolupráci... Rodina tomu nevěřila, ale během a po naší svatbě mi všichni přišli říct jak super to bylo a že bez Kláry by si to takhle neužili.... Nejdřív si neuměli představit jak to bude probíhat s Klárou a my si teď neumíme představit jak by to bylo bez Kláry! Díky!

Alena a Kuba

Svatba Martiny a Honzy

5. 6. 2015

Chtěli bychom strašně moc poděkovat Kláře za koordinaci celého našeho svatebního dne. Svatbu jsme si díky výborné práci Kláry spokojeně a bez zbytečných stresů užili. Vše bylo naplánované do posledního detailu! Náš den si užili i svatebčané, od kterých máme velmi kladnou zpětnou vazbu na organizaci celého dne, kde všichni byli díky Kláře informováni a věděli vše co potřebovali. Naše svatba byla velmi pohodová a pro nás prostě úžasná. Kláru bychom určitě doporučili všem snoubencům, kteří si svou svatbu chtějí opravdu užít.

Martina a Honza

Svatba Poděbrady

1. 11. 2014

Velice rádi bychom tímto dopisem poděkovali paní Kláře Pecháčkové za její koordinaci naší svatby.

Svatba proběhla 1.11.2014 v Poděbradech a byla naprosto bez chyby. Protože ani mě ani manžela by nebavilo něco podobného plánovat, snažili jsme se najít někoho, kdo téměř vše udělá za nás. Chtěli jsme si svatbu užít a nemuset na nic myslet a to se povedlo naprosto dokonale. Ani jsme nestihli být nervozní a celou dobu jsme se jen skvěle bavili.
Paní Pecháčková nám zejména celý svatební den vedla, což byla neuvěřitelná pomoc, protože my jsme měli spoustu času na svatebčany a jinak jsme nemuseli řešit vůbec nic. Ale kromě toho se naší svatbě věnovala už mnoho týdnů předem, kdy zařizovala výzdobu, koláčky, dort, zajišťovala hudbu, kostel, prostě vše.

Ještě jednou obrovský dík za Vaši práci! Bez Vás si nedovedeme představit, že by naše svatba mohla proběhnout tak dokonale.

Eva a Milan Němejcovi

Svatba Poděbrady fotogalerie

28. 6. 2014

Rádi bychom poděkovali Kláře za pomoc a ochotu při přípravě naší svatby,
která byla tím nejkrásnějším dnem v životě po narození mého syna.
S Klárou se nám výborně spolupracovalo a určitě bychom ji doporučili dalším snoubencům, kteří si svůj den chtějí bezstarostně užít!

Velice si Vaší práce vážíme a držíme Vám palce při další realizaci svateb.

Alena a Michal

Svatba Pňov – Předhrádí fotogalerie

31. 5. 2014

Dobry den Kláro,
moc Vám děkujeme za pomoc a organizaci naší netradiční bílo-černé svatby.
Vaše nápady, zkušenosti a chuť do práce udělaly z naší svatby naprosto dokonalý den plny netradičních zvyků, veselých vzpomínek a nádherných zážitků!
Za mé děti, které si báječně užili dokonalé programy, za svatebčany, kteří si pochutnali na báječném jídle a skvěle se bavili, a v neposlední řadě za nevěstu a ženicha, kteří si užili svůj den bez naprosté chybičky Vám Kláro, naše báječná.

Kláro moc děkujeme!!!

Kačka a Michal

Svatební inspirace v hotelu Golfi v Poděbradech fotogalerie

15. 2. 2014

Dobrý den,

dne 15.2.2014 jsem měla tu možnost udělat si výlet s mamkou a zúčastnit se svatební inspirace v hotelu Golfi v Poděbradech. Veletrhu, který jste pořádala. Již od prvních chvil, kdy se mě ujala paní u recepce, představila všechny možnosti a vystavovatelky jsem se cítila naprosto skvěle. Nejen že se člověk skutečně inspiroval ale mohl i zkoušet a zkoušet.
Co více si přát, než strávit část soboty v příjemné společnosti a domů se vrátit krásně nalíčená a učesaná, naladěná na slavnostní atmosféru a naprosto unešená ze svatebních šatů, dortů a zákusků, které jsme rády ochutnaly.
Moc se těším na další Vámi pořádanou akci, protože to byl skutečně úžasný zážitek.

Mějte se a někdy naviděnou.

Iveta Š.

Svatební inspirace v restauraci U Gregorů v Nymburce

17 . – 18. 1. 2014

Dobrý den, paní Pecháčková,
prohlížela jsem si Vaše fotografie ze slavnostních chvilek svatebčanů a oslavenců, jsou opravdu krásné. Jste šikovná a přeji Vám, ať se daří.
Takovým mladým ženám fandím. Moc! Děkuji za krásnou páteční odpolední chvilku.

Ivana B.

Mikulášský večírek

5.12. 2013

Děkujeme za uspořádaní a organizaci „Mikulašského večírku“ pro naše děti i pro nás dospělé. Večírek se konal v příjemném prostředí s velmi chutným pohoštěním zohledňujícím i dětské účastníky,což oceňuji. Po celou dobu besídky bylo o nás postaráno se vším všudy a to vždy s úsměvem. Díky!

Linda Florianová

Narozeninová oslava v Praze fotogalerie

29. 11. 2013

Úžasné zorganizování narozeninové oslavy včetně zajištění vynikajícího dortu. Profesionální provedení i přístup. Nemělo to jedinou chybu.
Můžu jen doporučit. A děkujeme ještě jednou.

Petra Plačková

Dětská narozeninová párty

9. 11. 2013

Moc děkujeme za krásnou narozeninovou balonkovou párty. Davídkovi se tak moc líbila, že ani nechtěl jít domů. Teď nám stále vypráví jen o klaunovi!

Maminka a Davídek

Renaissance Retro Party

18. 5. 2013

Setkání kolegů po letech bylo perfektně zařízeno, prostory byly vybrány přímo na míru a všechno parádně šlapalo! Moc děkujeme!

Lenka J.

Svatba Katky a Davida fotogalerie

10. 6. 2012

Velké poděkování patří paní Kláře Pecháčkové, za bezchybnou organizaci našich svatebních hostů během celého dne včetně přesunů. Žádní naši hosté se nám neztratili, netápali a na všechny otázky dostali odpověď. Po svatbě jí dokonce někteří přímo poděkovali za výbornou organizaci. Svým milým a zároveň důsledným přístupem ke svatebčanům přispěla k celkové pohodové atmosféře na naší svatbě.

Katka a David